Enhance your experience Welcome to My3Dx

Mašinbūve

Sarīkojiet revolūciju savā darbā ar 3D, izmantojot mūsu navigācijas ierīces - 3d-peles. Panoramējiet, mērogojiet un pagrieziet modeli ar vienu gludo kustību, laikā, kamēr jūs rediģējiet to ar peli otrā rokā. Apskatiet objektu no visām pusēm, strādājot ar plakano vai telpas skici. Mūsu navigācijas ierīces ļauj jums strādāt ātrāk un elegantāk. Vien alga, vai jūs strādājat ar skici vai rediģējat detaļu komplektu, jūs nekad vairs neizmantosiet vienīgi datorpeli.

Šeit jūs atradīsiet atbalstīto lietotņu sarakstu

Mechanical Engineering

Onshape

Onshape, pirmā 3D CAD mākoņa sistēma piedāvā plašu 3Dconnexion ierīču atbalstu

BricsCAD

Uzlabojiet savu darba gaitu BricsCAD ar mūsu 3D-navigācijas ierīcēm. Palieliniet, grieziet un pārvietojiet ekrānu vienlaikus ar vienu gludo kustību.

Rhinoceros

Izbaudiet brīvās formas 3D-modelēšanu Rhino vislabākajā iespējamā veidā ar 3Dconnexion 3D-peli

Autodesk Inventor

Būtiski paātriniet savu darbu Autodesk Inventor, izmantojot 3D-manipulatorus. Pārvaldiet jūsu 3D-modeli ar vienu kustību.

SOLIDWORKS

Vienas no mūsu ierīces izmantošana SOLIDWORKS paātrinās visu darba procesu. Skice, detaļa vai detaļu komplekts – jebkurā gadījumā jūs pabeigsiet darbu ātrāk.

PTC Creo

Paceliet darba efektivitāti PTC Creo uz jaunu augstumu. 3Dconnexion 3D-manipulatori lieliski paātrinās projektēšanas procesu.

NX

Jūs būsiet pārsteigti, cik vien ātrāk var strādāt NX, izmantojot navigācijas ierīci no 3Dconnexion.

CATIA

Būtiski palieliniet CATIA V5 ražīgumu, izmantojot 3Dconnexion manipulatorus. Vadiet jūsu modeli un rediģējiet to vienlaikus.

Solid Edge

Saņemiet vairāk no Solid Edge ar trīsdimensiju navigācijas ierīci. 3Dconnexion manipulatori palīdz paaugstināt darba ražīgumu.